Kapverdské ostrovy | Boa Vista | Boa Vista

ROYAL HORIZONS BOAVISTA (EX. ROYAL DECAMERON)

  Hodnocení našich klientů

  po 31.7.2017
  "Nádherné moře"
  6.25
  Je to milý ostrov, vhodný pro odpočinek. Ale stačí vidět jednou. Akorát byl pro mě problém s tou vzdáleností všude. A pak také ta voda.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Toto místo je úžasné pro klid. Pláž je nádherná dlouhá. Moře bylo v srpnu teplé, vlny byly malé a dalo se nádherně koupat. A musím podotknout, že je zde moře opravdu krásné, pokud tedy nechytnete vítr a vlny. Což se nám stalo jednou a na pláži se vůbec nedalo existovat."
  5
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Ubytování v hotelu je nic moc, ale s tím jsem trochu počítala. Děti měly přistýlku v podobě rozloženého rozvrzaného gauče. Koupelna měla plesnivé silikony. Dlaždičky pod umyvadlem dost rezavé. Pokoj jsme měli až v poslední řadě domečků, takže když jsme něco potřebovali, tak z pláže to byla pěkná štreka. "
  5
  "Služby a personál"
  "Oni jsou prostě No stress."
  5
  "Zábava, sport, strava"
  "U bazénu byly nějaké animační programy, ale to nemohu posoudit, protože jsme byli na pláži. Jídlo dobré, asi si vybere každý. Jediné co se mi nelíbilo, bylo to, že jsme při příjezdu dostali na pokoj láhev vody, a pak už žádnou a museli jsme si ji doplňovat na baru. A také měla nepříjemný zápach, dala se pít pouze velmi studená. Jinak na barech byly alkoholické i nealkoholické nápoje několika druhů. "
  čt 30.6.2016
  "Krásná dovolená"
  10
  Perfektní
  10
  "Poloha a pláž"
  "Paráda"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Nejlepší, kde jsme byly"
  10
  "Služby a personál"
  "Perfektní"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Perfektní"
  po 30.6.2014
  "Nejlepší dovolená"
  10
  Byla to naše nejlepší dovolená - procestovali jsme již spoustu destinací a viděli dost hotelů. Tento je nejčistší, služby vynikající. Díky delegátu Tomášovi jsme měli dva skvělé výlety - po ostrově a na želvy. Nezapomenutelný zážitek v každém ohledu.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Pláž přímo u hotelového komplexu, krásný, jemný a běloučký písek. Pláž je dlouhá cca 3km, není přeplněná, můžete se procházet, ráno běhat, jak se vám zlíbí"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Výborná obsluha u baru, v jídelně. Všude perfektně čisto. Personál je velmi ochotný, milý, vždycky se usmívá. Spousta míst k odpočinku (hala s křesílky, venkovní posezení u baru, terasa..). Minimarket, masáže, kadeřnice."
  10
  "Služby a personál"
  "Služby vynikající, vždy usměvavý personál, ochotný, přátelský. Masáže, kadeřnice, obchod."
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Možnost minigolfu, lukostřelby, posilovna, dětský koutek - prostě nepřeberné množství aktivit."

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna